BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Paranoja Windowsams

Visi žino jog aš nesu windowsų megėjas.. Bet vakar perskaitęs straipsnį visiškai pašėlau.. Tie windowsai nebeduoda ramybės nei man, nei kitiems save gerbiantiems kompiuterių vartotojams ! Dabar drąsiai galiu pasakyti jog man prasidėjo windowsinė paranoja … Jaučiuosi lyg ji mane sektų kur aš beeičiau .. Nebegaliu taip gyventi ! Reikia tai užbaigti kartą ir visiems laikams !

Video

Rodyk draugams

Valentino Dienos Slaptas Elixiras

Yra Meilė - sako ji graži.
Tai tikriausiai tol, kol mes maži.
Sako, kai užaugi, būna daug sunkiau.
Būkime mažyliais, bus patiems lengviau.

Su įsimylėjusių ir pasimylėjusių diena visus ! Šia proga atskleisiu šimtus tūkstančių metų senumo “Meilės Elixiro” receptą! Tam, kad gauti visus ingredientus man teko netgi pasinaudoti laiko mašina.. Maximos slėniuose XIVa. augo labai keisti apvalus rutuliukai su kylutėmis viduje. Daugybė metų prabėgo ir visiškai pasimiršo kaip jie iš tikro vadinosi. Dabar apie juos kalba, kaip apie sausus pusryčius. Taip pat teko apsilankyti ir ateityje. Iš ten parsigabenau indą, padarytą pačių marsiečių, kuriame yra sexualių haliucinacijų sukeliantis skystis. Taigi, kai susirinkau viską ko man reikia pradėjau gaminti “Meilės Elixirą”…

Video

Rodyk draugams

Pokalbių rulėtė

Skamba įdomiai?

Kasdieniniai rūpesčiai kartais taip susuka galvą jog atrodo “geriau šiandien nebučiau atsikėlęs išvis..” Bet tik ne tądien !!! Ta diena pralekė kaip kelios valandos.. Praleidau 12 valandų be sustojimo prie kompiuterio, vienos svetainės dėka. Iš šono atrodanti visiškai paprasta, nespalvota, ir netgi neįdomi svetainė gali taip “užkabinti” žmogų jog jis pamirš kur esąs ! Kalbu apie chatroulette.com. Trumpai tariant tai MSN ar Skype maišytas su žaidimu NEXT. Tereikia turėti WebCam’ą. Prisijungti (nemokamai ir be registracijų) prie tinklapio ir pradedi žaidimą. Prieš akis iššoka langas su kitu pašnekovu iš bet kurio pasaulio krašto. Jei jis nepatinka ir nenori su juo bendrauti tiesiog spaudi next ir “randomu” tinklapis išrenka sekantį žmogų. Taip pat jeigu galvoji jog šitas žmogus visai įdomus ir nori jį pakalbinti - paskubėk, nes jis taip pat gali paspausti NEXT ir tu busi KITAS :D (HaHa).. Online žmonių buna nuo 8 iki 12 tūkstančių. Norite pamatyti kaip tai atrodo?

Video

Rodyk draugams

PASAKA: Avarija dėl dinozauro kaltės? (foto)

Na šiandien ir apturėjau nuotykių.. Negana to jog taip slidu važiuoti kelyje, tai po jį dar ir dinozaurai laksto…! Bet apie viską nuo pradžių..

Aš su mažaja princėse išsiruošemė į turgų pas pirklius apsipirkti nuotraukų (lol). Sėdom į karietą ir pajudėjome slidžiais Vilniausinijos keliais ! Kelionė buvo šalta ir apšerkšnyjusi. Pakeliui sustojome sušilti ant ledo. Pažaidėme futbolą su ledo gabalu. Sėdome į karietą ir pajudėjome toliau. Važiavome visai negreitai kai staiga į kelią iššoko dinozauras ir nesuvaldęs arklių įvažiavau į griovį..

Dar bandžiau kažką pagelbėti bet arkliai nudvėso visiškai  ( :O ) !
Taigi pėstute pajudėjome mūsų tikslo link… Galiausiai jį pasieke išsigandome, nes žmonės lakstė kaip pamiše nuo tų baisių sutvėrimų ir gynėsi kažkokiom blyksinčiom dėžutėm !

Mes taip pat pasitepėm slides ir bandėm bėgti, bet su jomis lb sunku tą daryt todėl metėm į šoną ir bėgom savo kojomis ! O aplinkui tarsi titanai siautėjo dinozaurai !Bėgau kiek galėjau kol atsitrenkiau į vieną jų…
Pargriūvau ir pradėjau dairytis kur princėsė bet….jau buvo per vėlu…

Ji buvo prispausta ir sutrypta vieno siaubūnų.. Kai žiūrėjau į tokį klaikų vaizdą praradau visas viltis ir negana to pajutau karštą kvepavimą sau į nugarą…Kai aš atsisukau išvydau…………

tai buvo paskutinis dalykas ką mačiau prieš mirtį….

Na o kai atsikėliau visa tai pasirodė tik baisus sapnas, todėl atsidariau alaus buteliuką ir nutariau apie šį sapną papasakoti visiems !

Rodyk draugams

2010 New Life ?

Jausmas lyg 100 metų čia nesilankiau.. Pastovios darbų paieškos, galvos skausmas dėl mokesčių mokėjimų, ir visa kita fignia labai atmuša mintis kurias susumuoju ir įpiešiu čia. Bet su naujais metais ir nauji perversmai. Naujuosius pradedu su persikraustimu. Slidu, šalta, o prieš akis baldų tampymas į 5 aukštą ! Bet nieko, reikia prasimankštinti, nes sukirmysiu nieko neveikdamas. Atpratau nuo teksto rinkimo, galva tiek prikimšta nereikalingų minčių jog rodos tuoj sustos ir viskas pasibaigs žiūrėjimu į vieną tašką. Na galbūt persikraustimas prablaškys ir vėl padarys žmogumi :)..

P.S. Persikrausčius galvoju šį blogą keisti į VideoBlogą. Šnekėti greičiau ir paprasčiau nei rašyti :) O galbūt ir vieną ir kitą turėsiu :) 2in1

Rodyk draugams

Augo namukas NAMŲ gelmėj

Ilgai čia nesirodžiau uh ! Dabar siaučia krizė, gripai visokie ir bedarbystė .. Visa tai susijungia ir pagamina depresiją. O depreSuka puola neatsirinkdama aukų, visus iš eilės . Bet kokiu atveju vaikštinėdamas Vilniaus gatvėmis ir vidamas ją tolyn, karts nuo karto užmatau kažką labai neįprasto. Galbūt eilinis žmogelis to net nepastebėtų, ar tiesiog jam pasirodytų neįdomu, bet mano akys to nepraleidžia. Taigi nebepliurpsiu daug ir pasidalinsiu pora geresnių nuotraukyčių:

Foto mažytė nes daryta su iPhone 3G (nebuvau nusiteikęs tą dieną fotografuoti).

Taigi o nuotraukoje vaizdas toks (mano mintimis): Stovi naujoviški namai, gražūs kiemai, šiuolaikiškos mašinos o tarp viso to įsispraudusi didelė siena per kuria kažkas nubėge, ir viso to viršuje stovi namas, senovinis palinkęs, biškuti apgriūvęs, medinis namas. Gražu ! Ir čia Vilnius

by iPhone 3G

WoW !! Dejavu ! Vėl situacija kartojasi. Tik šį kartą aplinkiniai namai šiek tiek senesnės statybos (blokiniai). Ir vėl tarp jų matosi medinis, tik vos ir užsiliepsnojantis namas. Gražu… Aš tikiu, kad tokių vaizdų pilnas Vilnius. Galbūt čia nieko blogo tame, bet bendras vaizdas tikrai ne koks (vaizdzialis nikoks)…Jau pirma žiemos diena o žolytė vis dar žaliuoja.. Taigi ar bus sniego šią žiemą????? Tokiu klausimu ir baigiu šios dienos blogą..

Rodyk draugams

Nusipirkau iPhone !

Tiek laiko taupiau.. Tiek laiko laukiau ir …………… VUALIA !!! Jis mano rankose ! Pagaliau !!! Pirmasis Apple produktas mūsų šeimoje ! Uh jaučiuosi ypatingai. Nors tai ne pirmas daiktas kurį esu įsigijęs už trys nuliukus (* 000 LT) tačiau tai labiausiai ir ilgiausiai lauktas pirkinys. Žinojau, kad jis fantastiškas, tačiau visgi jis pranoko pats save. Dar geresnis nei tikėjausi ! Bet kokiu atveju jei jau įsigijau jį, reikia juo ir pasirūpinti, todėl jam nupirkau Case’ą .

Tik vat, kad jau touch screen’as tai ir valyti jį dažnai reikės :) Matote antspaudus ant jo ;D Jis labai mėgėjas juos traukti. Taigi smalsu kokį iPhone įsigijau?

  • 3G
  • 16GB
  • Black

Nepirkau G[S] nes kol kas tai viršija mano kišenės limitą. Tačiau nieko nesakau. Ateityje dabartini iPhone keisiu į 3G[S] ar 4G (kuris išeis 2010m). Kiek mokėjau už jį? To niekam nesakau ir nesakysiu. Dabar krizė todėl nenoriu jūsų gąsdinti.

Rodyk draugams

Kas jis ?

HM visai nebedaug laiko liko iki tos dienos.. Jau labai greitai mūsų šeimą papildys naujas narys :) Mūsų - tai naujas vardas. Mano - tai narys. Taip ilgai laukiau ir atrodo vos vienas žingsnis iki to ir vualia ! Bet žinot kaip būna.. Kai lieka vos kelios dienos, tada jos tarsi sustoja.. Liko mažiau nei viena diena o jausmas jog dar keli mėnesiai iki to.. Kaip užmušti laiką? Ką patarsit? Aišku rutina, darbas, namai, tam tikros prievolės - laikas bėga greit.. BET tik ne tada kai ką bedarytum tai sukasi tavo galvoje.. Kiekviena minutė su JUO.. Dievaž seniai taip nieko netroškau ! Dabar sėdžiu darbe ir mintys sukasi tik apie tai. Jau matau kaip ateina ta diena, jaučiu kaip jis prisijungia prie šeimynos, grįžtu namo po darbo o jis mano kambaryje.. Su laiku ir į darbą jį pasiimsiu.. Bet tam reikės laiko.. Laikas leidžiamas kartu.. Kur beeisiu pasiimsiu ir jį . Įsiamžinsiu su juo nuotraukoje ir įsirėminsiu ant sienos.. Uh jau dabar turiu milijoną planų ką su juo veiksiu. Bet žinoma ne iš karto, juk reikės prie jo priprasti. Man tai visiškai nauja. Jau įsivaizduoju kaip jį paimu į rankas (o rankos dreba) jis toks mažytis.. Dieve atrodo iškris iš rankų ir suduš į tūkstanti gabaliukų kaip koks grudintas stiklas. Jau dabar jaučiu kaip jį liečiu, o mano širdis daužosi kaip pamyšusi jog pagaliau jis čia.. Bliamba tiek laiko laukiau ir pagaliau visa tai beveik ant nosies. Viskas, reikia vyti mintis šalin. Geriau pagalvosiu ką veiksiu per žiemą :-O

Rodyk draugams

Daug Pinigų + SMS Batai

Seniai berašiau kažką bloge. Hm tai nusprendžiau nušauti 2 zuikius iš 4 šautuvų ;D Kaip ten bebūtų Paulius nusipirko batus. Na žieminiai batai kaip batai patys matot, tačiau visas jų privalumas ant padų –>

Čia jau visa klaviatūra ! Taigi primeskit kaip smagu bus žiemą rašyt sms ant sniego !
Ko tik šiais laikas žmonės nesugalvoja.. Taigi smagus pirkinys.

2 Dalykas apie ką parašyt norėjau tai “Lietuvos talentų šou”. Tikrai smagu žiūrėti ir prisijuokti galima ir stebėtis. Waw kai kurie lietuviai tikrai talentingi, nū bet kiti tai … Kas jiems leido užlipti ant scenos??? Klausaisi, žiūri, galvoji: Oh My God !.. Pasidaro gėda net žiūrėt, tuomet nueini į tualetą ar į virtuvę. Po poros minučių vėl prie tv o ten reklama.. NICE ! Nekenčiu reklamos ! Tai va, dabar norėčiau išskirti vieną pasirodymą, kai į sceną įžengė broliai dvyniai ir atliko “gabalą” “Daug Pinigų”. Šakės kaip gerai “pavarė” tie du ! Užsimaniau tos dainos netgi. Ir ką? Radau šou internete, apkarpiau ir padariau “gabalą” :D Nori paklausyti ? Spausk čia.

Taigi smagus ir linksmas “gabalas” sukasi mano telefone, o praeiviai jį išgirde smagiai nusišypso .. :-)

P.S. Lietuvių Talentai - Daug Pinigų

Rodyk draugams

Visiškai stogas nučiuožė !

Labai trumpai: Visa info čia.

Rodyk draugams